Зустріч Координаційного центру мовлення Суспільного з представниками польської спільноти.

11 грудня в київському телецентрі «Олівець» відбулася спільна зустріч Координаційного центру мовлення Суспільного з представниками польської спільноти.

Центр розпочав роботу, аби забезпечити інформаційні права всіх національних спільнот в Україні. Це перша із серії зустрічей, яка мала на меті виокремити загальні питання та визначити ключові теми для їх майбутнього висвітлення на Суспільному.

З представниками польської національної спільноти спілкувалися членкиня наглядової ради у сфері забезпечення прав національних меншин Дарія Карякіна, член правління UA: Суспільне мовлення Микола Чернотицький, генеральна продюсерка регіонального мовлення Марія Фрей, керівниця Координаційного центру мовлення національних меншин Анастасія Гудима та його креативна продюсерка Дарія Сінельникова.

Членкиня наглядової ради Дарія Карякіна зауважила, що початок роботи Центру є стратегічним кроком для Суспільного мовника.

«Ми проводили публічну дискусію і розробили концепцію мовлення національних меншин на Суспільному, — зауважила Дарія Карякіна. — Бо є спільні в загальнонаціональному вимірі питання, і спільноти також повинні мати змогу виносити їх на обговорення в суспільстві». Читати далі матеріал тут: 

https://lv.suspilne.media/articles/3496

Фото та текст з сайту Суспільного.