АНОНС: За підтримки “Об’єднаної діаспори азербайджанців України”, відбудеться концерт із назвою “Діалог дружби. Україна – Азербайджан”

АНОНС:

За підтримки “Об’єднаної діаспори азербайджанців України”, відбудеться концерт із назвою “Діалог дружби. Україна – Азербайджан”, де разом із Національним ансамблем солістів «Київська камерата”, зокрема, виступить диригент Ялчин Адигезалов і тарист Орхан Зейналов. Обидва є гостями з Азербайджану.

У програмі, окрім творів класиків ХІХ-ХХІ століть, зокрема, Яна Сібеліуса, Бели Бартока, Євгена Станковича, Астора П’яццолли та Кари Караєва, звучатимуть і твори учня останнього – Васифа Адигезалова.

Коли: 27 травня

Де: у Колонній залі ім.В.Лисенка Національної філармонії України (квитки у касах)

Довідково: Об’єднана діаспора азербайджанців України була створена 20 лютого 2013 року і наразі нараховує регіональні відділення у 15 регіонах України і об’єднує 10 незалежних організацій, які представляють азербайджанську діаспору в України.

Своєї місією Всеукраїнська громадська організація вбачає у сприянні консолідації співвітчизників в Україні в єдину діаспору азербайджанців України. Серед задач визначено:

– захист соціальних, національних, вікових, культурних, творчих, спортивних інтересів представників азербайджанської діаспори, сприяння налагодженню співпраці української та азербайджанської громад;

– сприяння покращенню соціального, правового, економічного та культурного розвитку членів, їх всеохоплююча підтримка у реалізації прогресивних ідей у становленні азербайджанської діаспори в Україні;

– сприяння консолідації і розвитку азербайджанської нації, її історичній свідомості, традиціям і культурі, а також розвитку етнічної, культурної, мовної самобутності членів.

Серед заходів, які проводить Об’єднана діаспора азербайджанців України, нараховуються недільні школи в різних областях України, видання 4 азербайджанських газет, створення українсько-азербайджанської юридичної клініки “Едалет”, а також відкриття інтернет-порталу aze.in.ua, де розповідають про останні події, що відбуваються в Азербайджані.