ЖІНОЧИЙ КЛУБ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ У ДЕНЬ КИЄВА ВІДВІДАВ ЕКСКУРСІЮ “В ГОСТЯХ У ТЕРЕЩЕНКІВ”

Жіночий клуб Інтернаціонального Союзу у День Києва відвідав екскурсію «В гостях у Терещенків»

19 травня 2018 року відбулась пізнавальна та цікава зустріч Жіночого Клубу.

Основною ціллю Жіночого Клубу створювати комфортний центр міжкультурного спілкування, допомагати кожній жінці з етнонаціональної або інтернаціональної сімї в розкритті свого потенціалу, реалізації своїх ідей та соціальної адаптації в українському суспільстві.

Цього разу МГО «Інтернаціональний союз» бажаючи розповісти більше про місто в якому ми живемо запросив учасниць Жіночого клубу на пішохідну екскурсію «В гостях у Терещенків» Династію Терещенко можна віднести до 100 найзнаменитіших людей України. В цей день ми дізналися про цікаві, захоплюючі історії життя цих людей, відвідали три особняка, що раніше належали родині Терещенків, і прекрасно провели свій вихідний день!

Гості завітали до Будинку Олександра Терещенка, в якому зараз знаходиться Національна медична бібліотека. Також ми пройшлися по залах національного музею Т. Г. Шевченко і Київської картинної галереї, щоб побачити, як жили меценати Терещенко і відчути атмосферу розкоші і багатства тих часів. Учасниці заходу пройшлися парадним вестибюлем і ознайомилися з мальовничим панно Вільгельма Котарбінського в національному музеї Т.Г. Шевченко. Побачили як прекрасно збереглися інтерєри залів в Картинній галереї. Будинок Олександра Терещенко – один з найкрасивіших особняків Києва, зі збереженими ліпними стелями, меблями, частково – інтерєрами.

Дякуємо всім хто долучився до нашого свята, а саме: Представникам КНУ ім. Т. Шевченка, ГО “Африканська рада в Україні”, Грецькому товариству “Енотіта”, Ромському жіночому фонду «Чіріклі», Громадському Обєднанню Казахстанців “Бірлік”, Союзу уральських народів, Україно-болгарському культурному центру «Сердіка» представникам татарської, киргизької, вірменської, азербайджанської, палестинської, туркменської спільноти, кримським татарам Сподіваємося, що екскурсія залишила теплу згадку та позитивний настрій вихідного дня і поповнила вашу скарбничку знань про історію столиці.

Фото заходу дивіться в галереї за посиланням: http://interunion.org.ua/ua/foto-zustrichi-jinochogo-klubu-1905-2018-chastina-2 , http://interunion.org.ua/ua/title_6971460912247248 http://interunion.org.ua/ua/title_6971460912247248

Подяка всім хто був з нами!