ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ ВІД МГО «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ» ПРИСВЯЧЕНЕ МІЖНАРОДНОМУ ЖІНОЧОМУ ДНЮ

1 березня 2018 року відбулась приємна та тепла зустріч Жіночого Клубу. Основною ціллю Жіночого Клубу створювати комфортний центр міжкультурного спілкування, допомагати кожній жінці з етнонаціональної або інтернаціональної сімї в розкритті свого потенціалу, реалізації своїх ідей та соціальної адаптації в Українському суспільстві.

Цього разу МГО «Інтернаціональний союз» бажаючи привітати із весняним святом запросив до Київської академічної майстерні театрального мистецтва “Сузір’я” – це перший в Україні ангажементний театр який було створено у 1988 році. З моменту заснування і до сьогодні театр очолює художній керівник Народний артист України Олексій Кужельний.

У виставах театру беруть участь найкращі актори столичних театрів – народні та заслужені артисти України, а також театральна молодь.

Майстерня театрального мистецтва “Сузір’я” неодноразово представляла українське театральне мистецтво на Міжнародних фестивалях у Німеччині, Польщі, Чехії, Румунії, Росії, Словаччині, Угорщині, Австрії, Голландії, Йорданії, Єгипті, США, Італії, Югославії, Греції, Австрії, Македонії, на міжнародних фестивалях “Відлуння”, “Херсонеські ігри”, “Біла Вежа”, “Золотий Лев”, “Тернопільські театральні вечори”, “Мельпомена Таврії”, “Кримський Ковчег. Кафа – 2004”.

На заході гості мали змогу побачити виставу-мюзкл «Нізвідки з любовю». Постановки народного артиста України Олексія Кужельного. Незабутні мелодії, високі почуття, ностальгічний біль, посмішка плину життя є зерном, яке народжує високе хвилювання і обєднувала сцену і зал, акторів і глядачів, часи і простори.


Особлива атмосфера сприяла світському спілкуванню. А на гостей заходу чекав солодкий фуршет у вітальній залі театральної майстерні де наживо лунали мелодії старого фортепіано.

Із вітальними словами до учасників та гостей звернулася Голова правління Дарія Карякіна від імені Президента МГО «Інтернаціональний союз» Даніла Гончарова.

Приємним сюрпризом стали солодкі подарунки від Інтернаціонально союзу медове печиво у вигляді весняних квітів.

Гості мали змогу оглянути прекрасний інтер’єр та зробити фото на згадку.

Дякуємо всім хто долучився до нашого свята, а саме: Представникам Київської обласної державної адміністрації, ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного, КНУ ім. Т. Шевченка, ГО “Африканська рада в Україні”, Грецькому товариству “Енотіта”,Громадському Обєднанню Казахстанців «Бірлік», Союзу уральських народів, представникам татарської, казахської, вірменської, азербайджанської спільноти, кримським татарам та залишили теплу згадку та позитивний настрій вечора.

Фото заходу дивіться в галереї за посиланням http://interunion.org.ua/ua/svjatkovi-zahid-jinochogo-klubu-prisvjacheni-mijnarodnomu-jinochomu-dnju-1032018

Подяка всім хто був з нами!