Відбулося засідання Жіночого клубу від МГО «Інтернаціональний союз»

11 березня — ще один корисний та цікавий вихідний у Жіночому клубі, основна мета якого — створення комфортного центру міжкультурного спілкування, допомога кожній жінці з етнонаціональної або інтернаціональної сімї в розкритті свого потенціалу, реалізації своїх ідей та соціальної адаптації в Українському суспільстві.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері, і скадалася з двох частин, де спершу учасниці клубу отримали базові теоретичні знання з першої домедичної допомоги, які можуть у критичній ситуації врятувати не одне життя, а по завершеню дізналися секрети розпису імбирного печива з смачним результатом.

На занятті з першої домедичної допомоги учасниці Жіночого клубу дізналися, що робити при кровотечах, ДТП, зупинці серця, інфарктах, інсультах, роботи з автоматичним дефібрилятором, епілепсії, удавленні, утопленню, виклику швидкої, опіках, обмороженнях та інших ситуаціях.

На майстер-класі наші гості отримали цікавий досвід.Навчилися 3-х видів розпису імбирного печива, його декорування в національних кольорах.Тісто для печива готувалося з використанням високоякісних продуктів — меду, спецій, що зробило його ароматним і запашним, адля розпису використовувалася білкова глазур.

Засідання Жіночого клубу завершилося приємним чаюванням з смачним тортом.

Окрема подяка 44-му Навчальному центру, арт-студії «MADE», а також усім, хто був з нами: Олені Задорожній, Ларисі Гурській, Жазірі Мамедовій, Венері Сокубашевій, Інеш Кдирові, Ользі Осіпцовій, Кристині Даніленко, Нелі Буш, Маргариті Кузнецовій, Ларисі Соколові, Алтинай Тохтанаєвій,Веселі Залогіній, Розі Козловій, Маріанні Нан, Теодорині Каміс-Варвик !

Більше фото за посиланням http://interunion.org.ua/ua/cikavi-i-korisni-vihidni-u-jinochomu-klubi