В Одесі на Курбан-Байрам організували справжнє свято для дітей

12 вересня 2016 року в приміщенні Обласної ради відбулося святкування Курбан-байраму.

Організаторами свята виступили Міжнародний конгрес із захисту прав і свобод громадян «Щит», благодійний фонд «Ассалам» і Комітет з питань національностей і релігії Громадської ради Одеської обласної державної адміністрації.

Головними учасниками свята були діти-біженці, сироти, інваліди, діти з одеської школи-інтернату, діти змішаних шлюбів, і інші.

З вітальним словом відкрив захід Салех Дагер, президент Конгресу «Щит», голова Комітету з питань національностей і релігії Громадської ради ООГА. Він побажав усім присутнім в першу чергу миру, міцного здоровя, добра, процвітання і щедрості душі.

Захід відвідали представники міської влади, діаспор і національних меншин: азербайджанської, афганської, африканської, єгипетської, іракської, палестинської, пакистанської, сирійської, чеченської, і інших. Також на свято завітали діячі мистецтва, поети-письменники, представники ЗМІ та інші гості.

З привітаннями та теплими словами до гостей торжества звернулися: імам, шейх Ільяс Умаров, голова Громадської ради при ООДА Володимир Максимович, представник Департаменту внутрішньої політики Міської ради І. Майбородюк, представник Міграційної служби України в Одеській області Е.Юзік, представник національної поліції в Одеській області, генерал-полковник Південного оперативного козацького округу Володимир Солодських, президент афганської діаспори в Україні Абдула баян, представник сирійської діаспори в Україні Алі Катраві, президент арабської школи в Одесі Халдун Зайада, Самі Механна, директор клініки «Гранддент» Ареф Аль-Мохамад і поет Анатолій Яни.

Свої творчі номери та святкові пісні представив публіці дитячий ансамбль «Фаджір».

Після урочистої частини для дітей була організована розважальна програма з аніматорами. Кожна дитина отримала подарунок.

Очі дітей і дорослих світилися від радості, усмішки не сходили з облич. У цей мусульманське свято все немов стали однією дружною сімєю: діти, граючи один з одним, а дорослі, спілкуючись між собою.

Джерело: ІП «Україна по-арабськи»