В музеї Гончара відбулася зустріч Жіночого клубу від МГО «Інтернаціональний союз»

27 листопада відбулось свято творчості — майстер-класи в Жіночому Клубі від Міжнародної громадської організації «Інтернаціональний Союз».

Основною метою нашого Клубу є створення ефективного та комфортного центру міжкультурного спілкування, допомога кожній жінці з етнонаціональної або інтернаціональної сімї в розкритті свого внутрішнього потенціалу, реалізації своїх ідей та проектів, створенні свого оточення.

Відкривала захід Дарія Карякіна, голова правління МГО «Інтернаціональний союз». Дарія зазначила, що головною ідеєю Жіночого Клубу є об’єднання таких різних і водночас таких однакових жінок різних національностей. Також вона акцентувала увагу на тому, що сьогоднішня зустріч присвячена ознайомленню з традиціями української культури, зокрема горчарства та розпису на склі. Гончарство — стародавнє ремесло, яке згодом стало різновидом народного мистецтва, розпис на склі — з ХІХ століття також є традиційним мистецтвом українців.

Зустріч проходила в музеї Івана Гончара, де представницям діаспор провели екскурсію та показали колекції народних музичних інструментів та традиційного одягу українок. В розпал вечора організатори провели захоплюючу вікторину на тему народної української творчості. Гості активно приймали участь у грі, відповідали на питання вікторини та отримали приємні подарунки. На заході був обладнаний куточок творчості, де кожна дитина могла проявити свої таланти.

Дякуємо всім, хто долучився до нашої ініціативи, а саме представницям діаспор: Сирії — Фатен Шахда, Бангладеш — Сармін Лінта, Болгарії — Маргариті Кузнєцовій, Палестини — Юлії Фараджаллах, Киргизстану — Жазірі Мамбетовій, татарської громади — Розі Козловій, Африканської Ради — Теодоріні Каміс-Ваврик, Вірменії — Ліліт Хачатрян, Чечні — Тамарі Сангарієвій, громади гагаузів — Ірині Литвиновій, Ірині Фроловій та Ірині Келіогло.

Як це було ви можете побачити за посиланням:

Частина 1: http://interunion.org.ua/ua/chergove-zasidannja-jinochogo-klubu-vid-mgo-internacionalni-sojuz

Частина 2: http://interunion.org.ua/ua/chergove-zasidannja-jinochogo-klubu-vid-mgo-internacionalni-sojuz-chastina-2

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі в Жіночому Клубі!

Повідомлення про дату і місце зустрічі будуть опубліковані на нашому сайті: interunion.org.ua та на сторінці FaceBook: https://www.facebook.com/intsoyuz/ .

Додаткова інформація за телефонами: (066) 571-28-49 Ірина, (063)108-18-93 Тетяна, (067) 935-84-26 Мирослава.