В МГО «Інтернаціональний Союз» відбулися Загальні Збори.

10 квітня 2021 року в МГО «Інтернаціональний Союз» відбулися Загальні Збори. Цього разу вони вперше в історії організації пройшли в онлайн-форматі. Епідеміологічна ситуація в країні та локдаун у Києві внесли в життя свої корективи.b

В ході зборів Карякіна Д.С. подякувала усім за можливість долучилися до важливої та надзвичайно цікавої роботи з нацспільнотами України, яка сприяє розвитку України, за реалізовані спільні заходи та ініціативи та презентувала для членів організації узагальнений звіт діяльності голови правління та організації за 2018-2020 рр. В ході виступу доповідача було зазначено основні напрямки діяльності організації та заходи, проведені «Інтернаціональним Союзом», ініціативи в яких організація взяла участь та до реалізації яких була залучена. Звіт був розподілений на наступні блоки: Культурно-просвітницька діяльність, експертна діяльність, профільні заходи, що стосуються проблематик та питань етнополітики, представницька функція, благодійна та соціальна діяльність, участь у меморіальних і релігійних заходах, інформаційна діяльність, співпраця з Суспільним мовником, робота «Жіночого клубу», поточна робота.

Окрім того, в ході засідання відбулося обрання очільників організації. Головою правління «Інтернаціонального Союзу» став пан Сергій Ісаєв, членами правління стали пані Леніє Ібрагімова та пан Аднан Кадімі. До складу ревізійної комісії увійшли: Денис Гайдарлі, Алмагуль Кенджебаєва, Салем Ханун, Рена Сафарова та Рінат Хуснутдінов. Дякуємо усім присутнім за участь та бажаємо обраним представникам наснаги, сил та ентузіазму для подальшої діяльності. По закінченню карантинних обмежень було домовлено про проведення офлайн робочого засідання та організацію зустрічі членів Союзу.

Фото: bbc.com