З 9 серпня в Корейському культурному центрі стартувала низка просвітницьких лекцій, метою яких є познайомити українців з культурою і традиціями корейського народу.
Корейська мова вважається ізольованою мовою .Гіпотетично відноситься до альтайських мов, хоча її класифікація є досі спірною. Розрізняють 6 діалектів : північно- східний ,що включає в себе говори північно-східного Китаю, північно-західний, центральний, південно-східний, який має велику кількість загальних рис з північно-східним, південно-західним діалектами, а також діалектами Чеджу ,який ,як і північні діалекти,зберіг низку архаїчних рис. Діалектичні відмінності корейської мови головним чином стосуються корейської мови лексики та фонетики та меншою мірою морфології.
До 1984 року писемною літературною корейською був ханмун. Після створення в 1444 фонетичного исьма розширились можливості для розвитку літературної корейської мови.
Сучасна літературна мова кодифікована в 1933, я » стандартна мова» з опорним сеульським говором центрального діалекту. В 1966 в КНДР замість » стандартної мови» був введений статус» культурної мови» . ЇЇ нормою вважається пхеньянський говір і власне кажучи, таким чином розвивається два його різновиди.Через розподіл країни,єдиний процес формування літературної мови був порушений
Наступна лекція присвячена корейському національному одягу, де відвідувачі не тільки зможуть весело провести час, а й приміряти ханбок,відчувши на мить себе корейцем.
Зареєструватись на лекцію можна зателефонувавши за номером: