У КИЄВІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПИТАННЯМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПОЛІЕТНІЧНИХ ГРОМАД В РАМКАХ РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

У Києві в Будинку децентралізації за ініціативи U-LEAD з Європою відбувся круглий стіл на тему «Національні меншини та реформа місцевого самоврядування: можливості для соціально-економічної згуртованості».

В засіданні круглого столу взяли участь представники Уряду, міжнародних організацій, органів місцевого самоврядування, голови поліетнічних територіальних громад, сфера діяльності яких зосереджена в багатонаціональних регіонах, а також представники громадських організацій, які представляють інтереси національних спільнот, що проживають в Україні.

Від МГО «Інтернаціональний союз» на заході були присутні координатори проектів Тихонова Мирослава та Семенюк Маріанна.

У рамках круглого столу було обговорено питання функціонування поліетнічних громад в рамках реформи місцевого самоврядування та можливості для соціально-економічного розвитку в цих громадах.

Довідково:

Програма «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації в Україні. «U-LEAD з Європою» виконується в 2016-2020 роках Deutsche Gesellschaft für InternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

Джерело: mincult.kmu.gov.ua