Святкування 56-ї річниці створення «Організації африканської єдності» Організатор : Африканська рада в Україні

Фото з сайту: НАУ

Сьогодні в залі НАУ пройшли урочисті заходи на честь Святкування 56-ї річниці створення «Організації африканської єдності»

Щорічний захід в Україні проходить під егідою нашого члена «Африканської ради в Україні»

Президент ГО «Африканської Ради в Україні» Ісса Садіо Діало розповів про історію становлення організації та про перспективи розвитку співпраці України та країн Африки в освітній галузі, зокрема з Національним авіаційним університетом.

Члени та партнери «Інтернаціонального Союзу» взяли участь у святкуваннях. Підтримати колег прийшли представники палестинської, єгипетської, чеченської, вірменської спільнот, представники уральських народів, казахської громади та голова правління Інтернаціонального Союзу. Захід відвідали почесні гості-іноземні дипломати з Марокко, ПАР, Нігерії  та інших країн.

В рамках святкування на Алеї дружби НАУ відбулась висадка дерев та проведено Міжнародний відкритий студентський кубок «Миру та дружби» з міні-футболу. У турнірі взяли участь  збірні команди студентів НАУ з країн Африки та Асоціації студентів арабських країн. Гідним завершенням святкувань став концерт.