Святкування 54-ої річниці створення “Організації африканської єдності”

25 травня 2017 р. у Національному авіаційному університеті відбулося святкування приурочене 54-ій річниці створення «Організації Африканської Єдності». Організація африканської єдності –це об’єднання 53 країн африканського континенту. У 2002 році була перейменована в Африканський союз. Створена на основі Хартії африканської єдності в 1963 році з метою зміцнення єдності і солідарності африканських держав, захисту їх суверенітету, територіальної цілісності і незалежності і заохочення міжнародного співробітництва. Штаб-квартира організації розташована в Аддіс-Абеба.

Організатором святкування виступила Громадська організація «Африканська Рада в Україні» та її президент, віце консул Гвінейської Республіки в Україні ДІАЛЛО Ісса Садіо.

Під час заходу голова правління МГО «Інтернаціональний союз» Дарія Карякіна відзначила Подякою президента ГО “Африканська рада в Україні ДІАЛЛО Ісса Садіо за вагомий особистий внесок у розвиток україно-африканського культурного діалогу та налагодження співпраці між національностями, що проживають в Україні, а також за активну участь в забезпеченні прав вихідців африканського континенту, їх інтеграції в усі сфери суспільного життя України, запобігання проявів ксенофобії та расизму в українському суспільстві, й побажала творчих звершень та натхнення у втіленні нових культурно-мистецьких проектів від президента МГО «Інтернаціональний союз» Даніла Гончарова.

Під час святкування були представлені: Мистецька виставка країн Африки; Концерт художньої самодіяльності представників Африканського Континенту; Спортивні змагання за участю іноземних студентів.

В урочистих заходах брали участь представники центральних органів виконавчої влади, дипломатичних установ країн Африки, акредитованих в Україні, Організації Об’єднаних Націй, вищих навчальних закладів України, громадських організацій та друзі Африки.