«Спільно до мети» – новий проект для національних меншин України

Представниця МГО”Інтернаціональний союз” Курач Тетяна бере участь в проекті для національних меншин України «Спільно до мети»

Проект ініційовано Goethe-Institut в Україні і проводиться за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та у співпраці з Конгресом національних громад України та Радою німців в Україні.

Метою проекту є створення платформи для обміну досвідом представників різних національних меншин України, які повинні протистояти викликам сьогодення; посилення ролі національних меншин в Україні та мотивація молодого покоління до активної діяльності та розбудови українського громадянського суспільства.

Проект складається із чотирьох етапів. На першому воркшопі у квітні та на другому у травні було розроблено основні теми та можливі сценарії для подальшої кооперації між обєднаннями національних громад України. Ці матеріали будуть покладені в основу інтерактивної моделюючої гри. У липні планується проведення пробної гри, щоб перевірити розроблені матеріали спільно з учасниками проекту. Усі учасники отримають фіктивну, але максимально наближену до реальності роль, та представлятимуть відповідну позицію, щоб розробити спільну стратегію та/або спільне рішення. Презентація готових матеріалів проекту на офіційній прес-конференції, а також саме проведення моделюючої гри заплановано на початок листопада 2017 року.

До участі у проекті та насамперед у першому його етапі було запрошено молодих активних зацікавлених представників різних національних меншин України, які готові взяти участь у всіх етапах проекту та у майбутньому виступати у ролі мультиплікаторів та проводити моделюючі ігри по різним містам України.

Модерація заходів та розробка матеріалів проекту здійснюється висококваліфікованими референтами Інституту міжнародних досліджень (CIVIC) у Німеччині – докт. Александром Буркою та Хольгером-Міхаелєм Арндтом, які мають багаторічний досвід розробки та проведення моделюючих ігор у Східній та Західній Європі.

Goethe Institut Ukraine

КНГУ