Сирійська діаспора відзначила в Києві День армії

У минулі вихідні в Києві відбулося урочисте святкування Дня заснування Сирійської Арабської армії, організоване діаспорою сирійського народу, що проживає на території України. Захід відвідали представники сирійських сімей, громадськості, а також друзі та близькі представників діаспори.

На відкритті заходу прозвучав гімн Сирії, а також з офіційними речямі виступили Президент Сирійської діаспори в Україні Алі Ісса і Член правління діаспори Салем Ханун, Перший секретар Посольства Сирії в Україні Абір Салюм, Голова Всеукраїнського громадського обєднання дружби «Україна — Сирія» Анатолій Доманський. У своїх зверненнях до земляків Пан Ісса і Пан Ханун зазначив, що сьогодні, коли їхня Батьківщина знаходиться в стані жорстокої війни проти тероризму дуже важливо висловити свою повагу і підтримку бійцям, які не шкодуючи власного життя, борються за мир на не тільки в Сирії, але і на всій Землі.

Арабський художник Джамаль Бодван, який проживає і працює в Україні і внесений до Книги рекордів Гіннеса як автор найбільшої картини в світі, підніс діаспорі невеликий презент у вигляді картини власного авторства, на якій зображений сирійський місто Алеппо. А також представник сирійської діаспори, що проживає в місті Рівне, подарувавши землякам прапор САР, виготовлений з червоного бурштину.

Після офіційної частини відбувся святковий обід, а також невеликий концерт сирійських музикантів.

У 1945 році після довгих років французького колоніалізму Сирія отримала незалежність і тоді і була створена її армія, до складу якої в основному ввійшли бійці проти окупантів. Головнокомандувачем Збройних Сил Сирії є президент Башар Асад.

Військова служба в сирійській армії здійснюється за призовом. Юнаки призиваються в армію на 18 місяців після досягнення ними 18 років. За умови, що у юнака є брати. В іншому випадку, він вважається годувальником сімї і не призивається.