Сирійська діаспора організувала урочистий захід присвячений 70-річчю Дня Незалежності Сирії

17 квітня 2016 року в галереї «Соборна» в м.Києві відбувся урочистий культурний захід присвячений 70-річчю Дня Незалежності Сирії.

Організатором заходу виступала Сирійська діаспора під патронатом Посольства Сирійської Арабської Республіки в Україні.

Серед запрошених гостей були посли Палестини та Пакистану, представники дипломатичних місій Судану, Афганістану, Ливану, Іраку, голова правління МГО «Інтернаціональний Союз» та член наглядової ради НСТУ Дарія Карякіна та багато інших.

З привітальною промовою виступив Посол Сирії в Україні Хасан Хаддур. Він розповів про терористичні акти, які відбуваються на території Сирії та про фільм який був представлений під назвою «Війна і віра». На честь пам’яті загиблих запалили свічки пам’яті та оголосили хвилину мовчання. Свято було пронизане сльозами.

Також, до слова долучився голова Сирійської діаспори Алі Ісса. Він говорив про те, що вже шість років Сирія живе у жахливих військових реаліях та закликав усіх до примирення. Також Алі Ісса згадав усіх хто загинув заради того аби Сирія не втратила свою гордість, честь та право на гідне життя без сторонніх втручань.

В програмі була представлена виставка фотографій «Сирія до і після війни», вона наглядно продемонструвала страшні, майже невиліковні рани, які отримала країна за роки війни.

Голова правління МГО «Інтернаціональний Союз» Дарія Карякіна отримала грамоту від діаспори з рук Посла Хасана Хаддура за розбудову культурних звязків між нашими країнами. В свою чергу, вона зачитала привітальне слово від президента правління «Інтернаціонального Союзу» Д. Гончарова й підкреслила, що підтримка культурних звязків між країнами є важливою й актуальною, адже вона сприяє дружбі та активному співробітництву.

Свято проводив голова Київського осередку Сирійської діаспори Імад Заза.

Крім перегляду фільму та виставки картин гості змогли насолодитися святковим концертом національного сирійського ансамблю з Харкова та співака Саіда Аль-Джурді, лунали народні та патріотичні пісні.