Президент «Інтернаціонального Союзу» взяв участь у офіційних церемоніях з нагоди Дня Незалежності України та урочистому прийомі Президента В.Зеленського

Даніл Усманович Гончаров-президент «Інтернаціонального Союзу» взяв участь у офіційних церемоніях з нагоди Дня Незалежності України та урочистому прийомі президента України В.О. Зеленського. Офіційні заходи цього року проходили у новому форматі. 9 липня президент України Володимир Зеленський оголосив,  що військового параду на День Незалежності України 24 серпня не буде. Замість традиційного параду пройшла хода, а гроші близько 300 мільйонів гривень, які мали витратити на парад – передадуть військовим.

Програма офіційних святкувань включала Ходу гідності – марш, який організувало керівництво держави. Аби вшанувати пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні під час заходу відбулася  загальнонаціональна хвилина мовчання, а також покладання квітів на місці загибелі Героїв Небесної Сотні.

Програма заходу включала також нагородження українців, які досягли успіхів у різних сферах та  музично-хореографічний флешмоб. Режисерами ходи стали Алан Бадоєв та Олена Коляденко.

Під час ходи також виступили артисти: ONUKA, Тіна Кароль,  Андрій Романенко, Євген Орлов, Оксана Крамарева та Анжеліна Швачка та інші.

Офіційний прийом в Маріїнському палаці продовжив святкування головного державного свята. На ньому були присутні представники іноземного дипломатичного корпусу, політичні та культурні діячі, громадські активісти України.