ПРЕДСТАВНИКИ НАЦІОНАЛЬНИХ СПІЛЬНОТ ТА ЧЛЕНИ ІНТЕРСОЮЗУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОФІЦІЙНОМУ ІФТАРІ З НАГОДИ СВЯЩЕННОГО МІСЯЦЮ РАМАДАН ЗА УЧАСТІ ДЕРЖАВНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНИ

За організації мечеті «Ар-Рахма» відбувся офіційний іфтар – урочиста вечеря з нагоди місяця Рамадан, який за традицією щорічно організовує Духовне управління мусульман України з метою зміцнення взаєморозуміння і дружби між представниками різних національностей українського суспільства, а також для ознайомлення української спільноти, іноземних дипломатів і міжнародних організацій з життям мусульман в Україні.

Іфтар відвідали голова правління Карякіна Дарія і члени Інтернаціонального Союзу- керівники діаспор та етнонаціональних організацій. Серед них члени ГО «Іракський дім», Товариство культури Бангладеш, Інститут азербайджанства, Єгипетське земляцтво в Україні, палестинська, чеченська, сирійська діаспори, представники ECMI та інші.

Захід відвідали представники органів державної влади, дипломатичного корпусу, глави діаспор і нацменшин, представники різних конфесій, ЗМІ та багато інших. Гостей чекали традиційні страви східної кухні і святкова програма: читання Священного куран, релігійні піснеспіви і, звичайно ж, виступ Муфтія України шейха Ахмеда Таміма.

Урочиста частина офіційного іфтара за традицією розпочалася після вечірнього Намазу Аль-Магриб з читання Священного куран.

На вечорі прозвучали багато поздоровлень на адресу українських мусульман.

Свої вітання українським мусульманам передали Секретар Ради Національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, Київський міський голова В.Кличко, віце-прем‘єр міністр України П. Розенко,представники Міністерства культури та КОДА. Інтернаціональний союз приєднується до привітань усіх мусульман України з настанням місяцю Рамадан і бажає усім спокою, гармонії та радості!