Працівники МГО « Інтернаціональний союз» відвідали святкування «Ід Аль-Фітр»

6 липня Голова правління МГО «Інтернаціональний союз» Дарія Карякіна та координатори проектів Юлія Філіппова, Ірина Лобасок та Ринат Ковбасюк відвідали святкування «Ід Аль-Фітр», яке відбувалось у київській мечеті «Ар-Рахма».

Під час святкової проповіді Муфтій України шейх Ахмет Тамім привітав усіх мусульман із закінченням священного місяця Рамадан. Він побажав багатонаціональному народові України процвітання.

Приймали поздоровлення гості заходу й від офіційних осіб, глав іноземних діаспор в Україні, які прийшли на свято. Для створення святкового настрою, на честь дня «Ід аль-Фітр» Духовне управління мусульман України також організувало на території мечеті тематичний ярмарок, де гості змогли придбати подарунки своїм близьким і рідним, а також подивитися святковий концерт. У ці дні у мусульман також прийнято відвідувати родичів, друзів, пригощати традиційними стравами гостей і дарувати дарунки, особливо дітям, щоб вони відчули всю радість цього світлого дня. Тому для найменших була організована дитяча локація, щоб в їх серцях залишилися теплі та позитивні спогади. Після намазу відбувся урочистий обід, де всіх відвідувачів пригощали смачним пловом і солодощами.