Поздравление с Днем независимости от МОО «Интернациональный союз»

Международная общественная организация «Интернациональный союз» обратилось к Президенту Украины, партнерам, коллегам и друзьям Организации с официальным поздравлением по случаю празднования 23-летия Дня независимости Украины.

«Шановні колеги та партнери!

Від імені Міжнародної громадської організації «Інтернаціональний союз» прийміть найсердечніше вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

Наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції і духовність нашого народу.

Цей День Незалежності має для нас велике значення, бо ми святкуємо його в умовах зазіхання на незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Ми віримо в те, що мультикультурний народ України виборе споконвічну мрію наших предків — бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і нарешті вибороли її у 1991 році. Безумовно, сьогоднішні події навічно увійдуть в історію Української держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу.

Ці події є випробовуванням для всіх нас — тестуванням на зрілість української політичної нації. Без усяких сумнівів український народ вже довів усьому світові, що в змозі поліпшити життя у своєму домі та встати на шлях боротьби з метою досягнення демократичних прагнень попередніх поколінь: багатокультурного відродження, духовної свободи, піднесення почуттів патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості мовного та національного розмаїття нашої держави перед загрозою зовнішнього ворога.

Від щирого серця й від усієї душі Президент та колектив Міжнародної громадської організації «Інтернаціональний союз» зичать колегам та партнерам миру, щедрої долі, сили, щастя, добра й наснаги в усіх справах.

Нехай наша спільна мрія про мир в нашій незалежній країни та наше краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення в ім’я незалежної демократичної процвітаючої України! Спільно ми зробимо все, що задумали, і неодмінно досягнемо нових успіхів.

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України, а ваші добрі справи примножить славу рідної країни!»