Партнер МГО “Інтернаціональний Союз” організація ” Студент за кордоном” провела футбольний турнір дружби

4.10.2016 року на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся фінальний матч Марокко – Україна.
Організатором цього студентського турніру виступив Всеукраїнський студентський союз «Студент за кордоном». Це вже другий турнір «КУБОК ДРУЖБИ», перший такий турнір проводився серед студентських команд у 2014 році. Цей раз учасникам турніру дуже пощастило, бо фінал відбувся на унікальному, історичному стадіоні «Динамо» імені видатного гравця і тренера Валерія Лобановського.
Незважаючи на те, що трибуни не були заповнені урочисте закриття ІІ-го Міжнародного турніру з футболу «КУБОК ДРУЖБИ – 2016 » пройшло на високому рівні, святково та піднесено. Відкривали цей дійство заступник міністра освіти і науки України – керівник апарату – Роман Греба, радник міністра молоді та спорту України – Бульба Володимир, яки зачитав привітання від міністра Ігора Жданова, начальник управління молоді та спорту КМДА – Олексій Трофімов, яки передав поздоровлення та побажання найкращих спортивних досягнень від мера м. Києва – Віталія Кличко.
Виступив з привітанням молодіжних команд і Дмитро Булаєв – президент Всеукраїнського студентського союзу «Студент за кордоном», що висловив щиру вдячність всім хто допомагав в організації цього надзвичайно важливого заходу у розвитку взаєморозуміння молоді всього світу. Він підкреслив, що також дуже важливим є пропаганду спорту, особливо футболу, який об’єднує всіх уболівальників Світу.
Матч між командами Марокко та України був дуже цікавим та напруженим. Дві не професійні команди вразили глядачів яскравою, технічною грою. Можна відмітити, що у другому таймі темп гри та бажання перемоги підвищилися. Зіграна команда Марокко в першому таймі забила дуже красивий гол у ворота України, але в кінці тайму Україна зрівняла рахунок. Другий тайм привів до перемоги команду України. З рахунком 2:1 перемогла команда України.
Після закінчення матчу відбулася нагорода в центрі поля переможців та всіх учасників турніру. Вручав «КУБОК ДРУЖБИ» віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко разом з представником спонсора турніру Українська Мережа магазинів АТБ. Після вручення, поздоровлень та радісних обійм, відбувся концерт зірок української естради Влади Яковлевої, XLDELUX, Нави Ивана, Групи «Не люди», Андрія Киша. Молодь залишала стадіон в піднесеному настрої з чудовими враженнями.