ПАЛЕСТИНСЬКА ДІАСПОРА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДУ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СОЛІДАРНОСТІ З ПАЛЕСТИНСЬКИМ НАРОДОМ

Міжнародний день солідарності з палестинським народом відзначається напередодні – 29 листопада. Заснували його в 1978 році відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН. Ця дата була обрана не випадково, будучи вкрай важливою для палестинського народу. Саме в цей день в 1947 році Генеральна Асамблея прийняла резолюцію 181 (II), яка стала відома як резолюція ООН про розділ Палестини.

Захід відвідали голова правління МГО «Інтернаціональний Союз» Дарія Карякіна та члени організації, голова Палестинської діаспори в Україні Хатем Ауді, а також громади Таджикистану, Туркменістану, Марокко, Саудівської Аравії, Катару, Кувейту, Узбекистану, Пакистану, Малайзії, Сирії, Ірану, Алжиру, Сербії, Македонії, Бразилії, Куби, Туреччини, Індії, представники ДУМУ, громадських організацій і багато інших.

Пан Посол Мухаммед Аль-Асаад привітав своїх співвітчизників зі святом та розповів про його значущість для своєї рідної країни.

У штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку Комітет по здійсненню невідємних прав палестинського народу щорічно проводить спеціальне засідання з нагоди Міжнародного дня солідарності. Відділ з прав палестинців Секретаріату ООН також щорічно публікує спеціальний бюлетень з текстами заяв і повідомлень, зроблених і отриманих з нагоди Міжнародного дня солідарності.