Новини партнерів: ВГО «Діаспора чеченського народу» провела пятий турнір з боксу

В українській столиці 29 та 30 жовтня проходив ювілейний Всеукраїнський боксерський турнір серед молоді за Кубок чеченської діаспори.

Уже пятий рік турнір організовує і проводить Всеукраїнська громадська організація «Діаспора чеченського народу».

Участь у змаганнях брали юні спортсмени, які представляли 17 спортивних шкіл та клубів з різних українських міст: Броварів, Ірпеня, Каховки, Києва, Обухова, Тального, Фастова та ін.

Поєдинки проходили в декількох вагових категоріях. Всі спортсмени, незалежно від віку, показали видовищний бокс, доклавши максимум зусиль задля досягнення поставленої мети.

Боксерів-переможців нагородили памятними медалями, дипломами та грошовими заохоченнями. Хлопцям, які зайняли перші місця, вручили призові кубки.

Нагороди переможцям та учасникам змагань вручали: представники ВГО «Діаспора чеченського народу» Даніл Гончаров, президент організації, Арбі Каїмов, голова її київського осередку, Увайс Байсангуров, заслужений тренер з боксу СРСР і Чеченської Республіки, його син і вихованець Хасан Байсангуров, головний редактор ІП «Україна по-арабськи» Мохаммад Фараджаллах, представник К2 Promotion Тетяна Каблучко і інші.