НА ЗАСІДАННІ РАДИ ЕТНОНАЦІОНАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ РОЗГЛЯНУЛИ НОВУ РЕДАКЦІЮ КОНЦЕПЦІЇ МОВЛЕННЯ З ТЕМАТИКИ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН

Під головування першого заступника Міністра культури України Світлани Фоменко відбулось чергове засідання Ради етнонаціональних організацій України, під час якого було обговорено нову редакцію Концепції мовлення з тематики національних меншин Національної суспільної телерадіокомпанії України.

У засіданні Ради взяли участь фахівці Міністерства культури з питань релігій та національностей та громадських організацій, які представляють інтереси більшості національних меншин в Україні.

Під час засідання Голова правління Міжнародної громадської організації «Інтернаціональний союз», член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Дарія Карякіна представила нову редакцію Концепції мовлення з тематики національних меншин Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Учасниками засідання було обговорено представлену редакцію Концепцію, а також пропозиції щодо внесення змін до згаданої Концепції та прийнято рішення стосовно її доопрацювання.

Джерело: mincult.kmu.gov.ua