МИ ЛЮБИМО ТЕБЕ УКРАЇНО

22 серпня 2018 року за декілька днів до найважливішого державного свята МГО «Інтернаціональний Союз» як завжди запросив членів та партнерів організації об‘єднатися для святкування Дня Незалежності.

Особлива атмосфера в багатонаціональному середовищі гарантована завжди. Щорічно у колі друзів ми відзначаємо свято і надсилаємо свої найкращі побажання миру, злагоди, процвітання Україні. Цього разу до нас завітали представники різних громадських організацій, державних органів, обласних осередків, національно-культурних товариств, товариств дружби, делегати із Запоріжжя, Миколаєва. Серед гостей заходу були представники азербайджанської, болгарської, вірменської, чеченської, гагаузької, польської, палестинської, ромської, башкирської, татарської, сирійської, бангладешської громад України, члени Африканської Ради, Арабського центру, ДУМУ, КОДА, КНУ ім Шевченка по роботі з іноземними студентами та інші. Усі разом ми зробили групове фото із зізнанням любові до України, яке в день 24 серпня прикрасило нагу сторінку у ФБ.

Дякуємо усім, хто відсвяткував у родинному колі День Незалежності України з нами. Україна красива і у своєму різноманітті!