МГО «Інтернаціональний союз» вдруге взяла участь у фестивалі «Київщина — сузіря злагоди»

24 серпня 2016 року в день 25-ї річниці Незалежності України МГО «Інтернаціональний союз» вже вдруге взяв участь у фестивалі національних спільнот «Київщина — сузіря злагоди», який проходив в м. Бровари за підтримки Київськоїобласної державної адміністрації.

Цього року на святкуванні зібралося більше 30 представників національних меншин, вислів «Слава Україні!» лунав з вуст поляків, єгиптян, палестинців, африканців, німців, євреїв, бенгальців, азербайджанців, турків, грузинів, вірменів, ромів та багатьох інших народів, які вже давно проживають на території України.

В рамках заходу відбулася хода миру, де майоріли прапори світу. Вбрані в українські національні костюми сирійські діти демонстрували справжню любов і єдність з українським народом.

Спеціально для фестивалю МГО «Інтернаціональний союз» підготувалакарту України. На ній схематично зображені національні меншини, що проживають на території нашої країни. Під час святкування люди з великою зацікавленістю заглядали в тент нашої організації, де проходили мастер — класи з аквагриму, написання ім’я на бенгальській мові та пакистанського розпису. Також була представлена виставка національних костюмів таких країн, як: Бангладеш, Палестина, Конго, костюми арабських країн та інші.

Велику увагу гості та жителі міста приділяли виставці, яку організувала МГО «Інтернаціональний союз». В ній були представлені предмети побуту Єгипту, Палестини, Аргентини, Польщі, Бангладеш, країн Близького та далекого Сходу та багато інших: мідний посуд для заварювання кави, мексиканські самбреро, египетські фарфорові сфінкси та фараони, інкрустовані перламутром палестинські скриньки, ляльки у вбраннях народів світу, мароканські підсвічники, іракські бахури, пакистанські подушки та жіночі сумочки, узбецькі розписні тарілки, туркменські бавовняні речі затримували погляди численних відвідувачів нашої виставки.

Родзинкою свята стала національна кухня Бангладеш. Всіх бажаючих запрошували скуштувати різноманітні та унікальні страви, які є невід’ємною частиною бенгальської культури.

Особливу подяку Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації висловило президенту МГО «Інтернаціональний союз» — Гончарову Д.У. та голові правління МГО «Інтернаціональний союз»- Карякіній Д.С. за вагомий внесок в організацію та проведення фестивалю національних спільнот.

Наприкінці цього святкового дня всіх присутніх привітали своїми піснями народні артистки України — Ніна Матвієнко та Джамала.

Більше фото в галереї сайту