МГО “Інтернаціональній союз” подарувала свято дітям національних меншин та з інтернаціональних сімей

Напевно кожен із нас вірить у чудеса. І щоразу з наближенням новорічних свят ми віримо у казку, віримо у дива, віримо у те, що наші найзаповітніші мрії здійсняться.

22 грудня 2016 року МГО «Інтернаціональний союз» підготувала для дітей національних меншин та дітей з інтернаціональних родин незабутню подорож до країни з казковими персонажами та цирковими артистами у Національному цирку України

Серед казкових персонажів діти зустрілися не тільки з Мачухою та її вередливими доньками, але і з придворними дамами та лордами ну і звичайно Попелюшкою, Принцом, Королем та Хрещеною матір’ю – феєю. Глядачі разом із Попелюшкою пройшли складні випробування, які підготувала зла Мачуха та названі сестри, та потрапили на новорічний бал до королівства, де Попелюшка зустріла свого Принца. А на чарівний бал було запрошено багато заморських гостей, серед них і дресирувальники хижих звірів, і повітряні гімнасти, і акробати.

Цього разу до ініціативи Інтерсоюзу долучилися діти з сирійської, киргизької діаспор, а також діаспори Бангладеш. Також були діти африканського та ливанського пожодження, представники уральських народів, кримських татар та гагаузької громади.

Окремо хочемо подякувати партнерці МГО “Інтернаціональний союз” Ліліт Хачатрян за неоціненну допомогу в організації цього свята та дирекції Національного цирку України за надану нам можливість зробити маленьке передноворічне свято.