Координаторка МГО “Інтернаціональний союз” взяла участь у засіданніКомісії з питань міжнаціональних відносин та культурного розмаїття Громадської ради при Міністерстві культури України

28 квітня 2017р. Ірина Лобасок взяла участь у засіданні Комісії з питань міжнаціональних відносин та культурного розмаїття Громадської ради при Міністерстві культури України.

На засіданні комісії розглядалися питання щодо комітетських слухань Комітету Верховної Ради з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. Було визначено спільну позицію Комісії стосовно усіх існуючих на сьогодні законопроектів, які мають відношення до національних меншин. Також Комісія розглянула можливість оптимізації своєї роботи та організаційні питання.

Окремо було розглянуте питання створення ініціативної групи (оргкомітету) з проведення фестивалю, що запланований на 2017 рік на виконання Національної стратегії у сфері прав людини. Прийнято рішення створити окрему ініціативну групу з підготовки та проведення зазначеного фестивалю.

Джерело: http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245241452&cat_id=244940177