Керівництво та члени Інтернаціонального Союзу з казахської спільноти відвідали прийом з нагоди 90-річчя від дня народження Чингіза Айтматова та святкування 27-ї річниці незалежності Киргизстану

Керівництво та члени Інтернаціонального Союзу з казахської спільноти відвідали прийом з нагоди 90-річчя від дня народження Чингіза Айтматова та святкування 27-ї річниці незалежності КиргизстануН

На заході були присутні представники міжнародних організацій та посольств, акредитованих в Україні, громадських організацій, інтелігенція, бізнес структур, а також представники діаспори киргизів, які проживають на території України.

Прийом в честь святкування 90-річчя Ч.Айтматова – це глибока шана і вдячність киргизькому письменнику і гуманісту. На майданчиках ООН і в багатьох країнах світу відбулися заходи, приурочені ювілею письменника. Це підкреслило значення творчості Ч.Айтматова в сучасному житті людства , який звернув людський погляд до гострих життєвих проблем планетарного масштабу.

Під час прийому гостям були представлені документальний фільм, присвячений життю і творчості письменника, виставка робіт, переможців всеукраїнського конкурсу малюнків серед дітей, за мотивами творів Ч.Айтматова, твори Ч.Айтматова, перекладені на українську мову ( «Тавро Кассандри», «Коли падають гори »,« Біле хмара Чингісхана »), а також показані відеоролики про туристичні та інвестиційні можливості Киргизстану.