Інтернаціональний Союз на толоці. Робимо Україну чистою разом!

Члени та партнери «Інтернаціонального Союзу» долучилися до  екологічної акції «За чисту Київщину» в рамках проекту «Чиста Україна»

Туркменська, болгарська, татарська, азербайджанська, палестинська, чеченська, казахська спільноти, члени Африканської Ради, Думу, КНУ ім.Т.Шевченка, арабської спільноти взяли участь у прибиранні. 

Ініціаторами заходу стали: Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство культури України, Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації

Місцем для прибирання обрано «Національний музей народної архітектури та побуту України». Варто зазначити, що відповідно до Указу Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 щороку, в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля.  

Учасниками заходу були: Міністр культури України Нищук Євген Миколайович, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна,  представники органів виконавчої влади, релігійних організацій та церков, національно-культурних товариств, працівники галузі культури, активна молодь та всі зацікавлені особи.

Мета: поліпшення стану навколишнього середовища – благоустрою територій, озеленення прилеглих територій, збереження об’єктів культурної спадщини, поширення екологічних знань.

Проведення екологічної акції стало запорукою неформальної міжрелігійної та міжкультурної комунікації та консолідації зусиль на благо збереження та покращення довкілля Київщини. Зазначений захід відбувся в форматі флешмобу по всій Київській області під тегом #чистакиївщина. В рамках екологічної акції здійнено висадку «Алеї Єдності»

Більше фото в нашій галереї!