«Інтернаціональний Союз» традиційно організував свято до Дня Незалежності України.

Дякуємо усім членам та партнерам «Інтернаціонального Союзу» за те, що стали гостями нашого заходу з нагоди Дня Незалежності України. Святкувати головне державне свято у інтернаціональному колі завжди яскраво, весело та дружньо! Це свято завжди є сімейним і до нього долучаються наші члени родинами.

На захід з нагоди Дня Незалежності завітали представники ромської, грецької, грузинської, татарської, єврейської, азербайджанської, білоруської, чеченської, казахської, палестинської, іракської, вірменської, туркменської, кримськотатарської громад, представники Африканського Союзу, ДУМУ та багато інших гостей та партнерів організації.

З вітальною промовою виступила голова правління «Інтернаціонального Союзу» Дарія Карякіна, а також очільник парасолькової організації «Ассамблея національностей України» Ровшан Тагієв, що теж на наше свято завітав.

Щороку ми докладаємо зусиль аби івент мав пізнавальну складову та ми дізнавалися про українські звичаї та культуру нові аспекти. Традиції українського весілля – основа цьогорічного заходу.

Українські побутові танці, майстер-класи з виготовлення іграшок з кукурядзяних шамушок, плетення вінків, випічка весільних шишок та лекція від експертів про обрядовість українського весілля об‘єднала усіх гостей свята «Інтернаціонального Союзу» до Дня Незалежності України.

 

Відеокліп кліп з події та усі фото дивіться  в нашій галереї.