«Інтернаціональний Союз» став співорганізатором діалогу на тему: «Основні напрями розвитку етнополітики в рамках розробки Національної стратегії гуманітарної політики»

Зустріч — діалог на тему: «Основні напрями розвитку етнополітики в рамках розробки Національної стратегії гуманітарної політики»
Ініціатори проведення:
🎯 Програма «ЕСМІ Україна»
🎯Міжнародний фонд «Відродження»
🎯МГО «Інтернаціональний союз»

У столиці України у неформальній атмосфері учасники події опрацювали можливі позиції та завдання, які можуть взяти за основу розробники проєкту Національної стратегії гуманітарної політики.

Обговорення відбулося у рамках серії неформальних діалогів «Зустріч з експертом: просто про складне», організованих Програмою «ЕСМІ Україна». Це незалежний та креативний майданчик, на якому представники спільнот національних меншин разом з експертами у невимушеній атмосфері обговорюють актуальні суспільні теми.

Питання, пропоновані для стратегічного осмислення та обговорення у рамках неформального діалогу:

🔴 Основні орієнтири розвитку етнонаціональної політики та актуальні зміни до національного законодавства

🔴 Інституційне забезпечення державної етнонаціональної політики та участь представників національних спільнот у прийнятті рішень

🔴 Розвиток спроможності громадських організацій і товарист, що представляють інтереси етнонаціональних спільнот та їх державна підтримка у контексті регіонального розвитку

Усі фото з заходу в нашій Галереї.