«Інтернаціональний союз» організував свято з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України

19 серпня 2017 року МГО«Інтернаціональний союз» провела свято з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України. Організація та святкування головного державного свята у колі членів національно-культурних товариств, діаспор та українців іноземного походження вже стало доброю традицією для нашої ГО.

Івент з нагоди 26-ї річниці незалежності зібрав багато бажаючих долучитися до доброго спілкування у колі друзів.

Ми дуже вдячні Духовному управлінню мусульман України, ГО «Іракський Дім», Товариству культури Бангладеш, ГО «Арабський Дім», ГО «Африканська рада в Україні», Союзу Поляків України, Асамблеї національностей України, ГО «Антифашистський комітет України», , Азербайджанському культурному центру ім. Мусліма Магомаєва, Спілці азербайджанської молоді Україні, Українсько-болгарському центру «Сердіка», ГО «Сирійська діаспора в Україні», палестинській,таджицькій, колумбійській, чеченській, вірменській, туркменській, татарській, ефіопській, киргизькій, гагаузькій, азербайджанській громадам та інтернаціональним сім”ям за те, що розділили з нами цей святковий день.

Урочистості розпочалися з привітального слова Даніла Гончарова, президента МГО ”Інтернаціональний союз”:

“Цими днями виповнюється 26 років з моменту здобуття Україною Незалежності!

Проголошення незалежності реалізовує вікові прагнення народу до національного відродження і духовної свободи, відкриває шлях до економічного зростання та культурного піднесення.

Роки незалежності стали випробуванням для нас, українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині ми усвідомлюємо, що творення держави – її сьогодення і майбутнього – наш спільний обов’язок.

Щиро сподіваюся, що разом, у натхненній творчій праці на благо наших рідних, близьких, а значить, задля Батьківщини нам підкорюватимуться будь-які висоти.

Щиро зичу нам всім добра і радості, невичерпної наснаги і сили духу у справі відродження і становлення української державності. Нехай кожен день нашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками.

Бажаю Вам міцного здоров’я, любові й злагоди в домі, мудрості й невичерпної енергії для втілення добрих справ задля Батьківщини!”

Слова побажань Україні з нагоди 26-ї річниці незалежності лунали від Дарії Карякіної, Ровшана Тагієва, Салєма Хануна, Василя Келіогло, Гурбана Аббасова,Олександра Наймана, Жасмін Хачатрян та інших. Вразила усіх своїм майстерним володінням українською мовою представниця туркменської діаспори Нігара Хамраєва, що виконала твір Т.Шевченка «Садок вишневий коло хати», а пісня про Україну у виконанні доньок Фатен та Салема Хахуна сирійської діаспори розчулила всіх присутніх.

Крім привітальних слів на гостей чекала розважальна програма. Організатори попіклувалися аби гості ще більше поглиблювали свої знання про українські надбання та культуру нашої держави і влаштували для усіх майже справжні традиційні вечорниці. Музики загравали стародавні народні мелодії, а гостям демонстрували елементи танців,що були популярними в українських селах та на народних гуляннях раніше. Гості об’єднувалися у запальні хороводи і з ентузіазмом вивчали нові па. Танцпол не був пустим до самого завершення свята.

Користувалися попитом і запропоновані майстер-класи, де з соломи, сіна та різнотрав”я можна було, на згадку, зробити собі коників, ляльок та іграшки. У інших цікавість викликала техніка витинання, оволодівши цим мистецтвом можна було зробити собі картинку для прикраси своєї оселі. Для найменших подарунком стало вироблення з глини свищиків, діти з радістю готували собі їх у формі птахів.

Українські традиційні страви не оминули святковий стіл у цей день теж, вареникам, дерунам та іншим смаколикам раділи усі.

Крім цього, кожен отримав частинку добра, веселощів та уваги від міма та ілюзіоніста які оживили свято та викликали особливі емоції у дітей та дорослих.

Народний артист України Гурбан Абассов разом з ведучою шоу на Новому каналі Наталією Кудряшовою виконали «Місяць на небі» поставивши зворушливу крапку в концертній програмі заходу.

Ведучим святкувань став генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін, що вже 24 серпня буде вести офіційний парад та урочистості з нагоди Дня Незалежності у столиці.

Дмитро провів в рамках івенту вікторину на знання фактів про історію та культуру України і найактивнішим гостям вручав пам’ятні сувеніри та ефіопську каву від наших партнерів з цієї діаспори.

На останок, голова правління «Інтернаціонального Союзу» Дарія Карякіна подякувала усім гостям за те, що завітали на захід і долучилися до святкувань головного державного свята України.

Час пролетів дуже швидко і непомітно і ми сподіваємося,що приніс усім лише приємних і незабутніх вражень.

Фотографії з святкового заходу приуроченого до Дня НезалежностІ України ви можете подивитись в нашій галереї, перейшовши за посиланнями: Частина 1 http://interunion.org.ua/ua/19-serpnja-2017-roku-mgo-internacionalni-sojuz-organizuvala-v-koli-druziv-ta-partneriv-svjato-z-nagodi-26-ii-richnici-nezalejnosti-ukraiini–chastina-1

Частина 2 http://interunion.org.ua/ua/19-serpnja-2017-roku-mgo-internacionalni-sojuz-organizuvav-v-koli-druzivta-partnerivsvjato-z-nagodi-26-ii-richnici-nezalejnosti-ukraiini—chastina-2