«Інтернаціональний союз» на святкуванні Сабантуя, що організувала татарська громада України.

Татарська громада України святкує Сабантуй, а члени «Інтернаціонального союзу» з радістю пізнають традиції народів світу разом з нашими партнерами та розділяє з ними щасливі миті!

На запрошення К.Хусметдінова члени нашої організації відвідали урочистості, що    провела громадська організація «Туган Тел». Концертна програма за участі колективів національних спільнот України,  вікторини та пізнавальні мінілекції про походження та традиції свята, дегустації національних смаколиків та виступи почесних гостей наповнили святковий захід.

Витоки святкування сабантуя сягають глибокої давнини і пов’язані з аграрним культом. Початкова мета цього обряду, ймовірно, полягала в задобрювання духів родючості з тим, щоб сприяти гарному врожаю в новому році.  Вперше згадки про свято були описані в 921 році арабським мандрівником Ібн Фадланом, який прибув в Булгар якості посла з Багдада.

Щорічне народне свято закінчення польових робіт у татар і башкирів. Схожі свята існують також у поволжських народів (чувашів, марійців, мордви, удмуртів), так і у деяких тюркських народів Кавказу (балкарців іногайців), однак вони мають свою специфіку.

Голова Правління «Інтернаціонального Союзу» Дарія Карякіна  виступила в вітальною промовою і побажаннями добра, миру та єднання народам, що проживають в Україні і працюють на її благо.

Гостями заходу стали представники парасолькових організацій, члени національно-культурних товарист України та представники КМДА