Єгипетська діаспора зустрілася з послом Арабської Республіки Єгипет в Україні

Надзвичайний і Повноважний Посол Арабської Республіки Єгипет в Україні Усама Тауфік Бадр і консул Марва Махмуд зустрілися з представниками єгипетської діаспори.

У складі делегації були представники київського керівництва, лідери регіональних відділень діаспори, зокрема Карім аз-Зававі з Харкова, Майкл Нагіб Іскандер з Тернополя, Мустафа Джібріль з Івано-Франківська, Абдул Рахман ас-Свейда з Одеси.

Керівник діаспори Валід Атія розповів про найбільші досягнення єгипетської громади в Україні, труднощі з якими діаспора зіткнулася та успішно подолала. Також Валід Атія торкнувся теми регіональних конференцій, які провели в багатьох містах України та обрання регіональних лідерів.

Валід Атія подякував послу, консулу та всім співробітникам відомства за їх постійну підтримку єгипетської діаспори та координацію, яка завжди була організована на дуже високому рівні.

У свою чергу, посол Усама Тауфік Бадр висловив подяку з нагоди цієї теплої зустрічі з представниками єгипетської діаспори, яка служить народу Єгипту і представляє його в Україні тільки з найкращого боку. Дипломат також наголосив на важливій ролі регіональних представників діаспори в своїх містах, побажавши їм натхнення на подальшу роботу в служінні своїй країні та її громадянам .

Після чого в звязку з завершенням дипломатичної місії посла в Україні керівник єгипетської діаспори від імені очолюваної ним організації нагородив Усаму Тауфіка Бадра в знак його конструктивних зусиль і підтримки єгипетського спільноти.

Джерело: ИП «Украина по-арабски»