Голова правління МГО «Інтернаціональний союз» Дарія Карякіна взяла участь у робочій зустрічі щодо обговорення проекту закону «Про права осіб, що належать до національних меншин»

17 лютого 2017 року за ініціативи Комісії з міжнаціональних відносин та культурного розмаїття Громадської ради при Міністерстві культури України відбулась робоча зустріч з Першим заступником Голови комітету з питань культури і духовності пані Іриною Подоляк, яка є ініціатором розробки нового проекту закону «Про права осіб, що належать до національних меншин».
У зустрічі також прийняли участь члени Комісії, запрошені експерти, лідери та представники інших парасолькових організацій національних спільнот.
В ході зустрічі членами Комісії та експертами було представлено аналіз та висновки щодо положень запропонованого законопроекту, обговорено проблемні питання, термінологічні колізії, представлено обґрунтування необхідності внесення змін до положень вищезазначеного проекту закону.
Члени комісії висловили побоювання та застереження щодо штучних обмежень, які містять деякі положення законопроекту, внесли зауваження щодо декларативного характеру, відсутності механізмів та інструментів для реалізації зазначеного у положеннях проекту закону.
Сторони прийшли до висновку щодо необхідності проведення подальших консультацій та співпраці з метою удосконалення положень проекту закону, включаючи необхідність проведення публічних обговорень щодо визначень термінів, критеріїв, процедур та механізмів забезпечення та захисту прав національних спільнот.