Долучайтеся до участі! Інтернаціональний Союз вже вкотре стане партнером фестивалю національних культур у Миколаєві.

Доброго дня, шановні колеги!  Наші члени та партнери запрошують до участі у Миколаєві у фестивалі! Інтернаціональний Союз вже не перший рік є партнером цього свята.  Направляємо вам інформацію! 

Шановні творчі колективи, ансамблі, виконавці, солісти,
майстри декоративно-ужиткового мистецтва етнічних спільнот України!
 
Рада національних товариств Миколаївської області щиро запрошує вас стати учасником  24-го Всеукраїнського фестивалю національних культур «Дружба», який відбудеться в Миколаєві 20 — 22 вересня в рамках Обласної цільової національно-культурної програми «Збереження і розвиток етнічної, культурної і мовної самобутності національних меншин Миколаївської області» на 20192021 рр. У фестивалі беруть участь творчі колективи національних товариств з різних областей України, найяскравіші самодіяльні й професійні колективи Миколаївщини. Щороку учасниками свята стають до 500 чоловік, глядачами – близько 2000 чоловік.
Фестиваль давно став улюбленим для багатьох городян міста, адже за своєю красою та яскравістю він не поступається найсучаснішим шоу, а ідея, закладена в основі його проведення — зберегти самобутню культуру кожного народу — несе в собі могутній заряд доброти й любові. 2005 року фестиваль отримав відзнаку й диплом Міністерства культури і туризму України в номінації «Культурно-мистецький проект». Вхід на всі заходи свята  — безплатний, оскільки головною метою акції є пропагування ідеї миру і дружби, взаємоповаги й порозуміння, толерантного ставлення до представників іншої раси, національності, культури і віросповідання.
У програмі фестивалю цього року: відкриття свята на головній вулиці міста – Соборній, робота Містечка Дружби біля одного з головних кіноконцертних залів міста,  святковий флеш-моб, запуск голубів; виставки-презентації національно-культурних товариств з фотозонами й національними подвір’ями, декоративно-ужиткового мистецтва різних народів, майстер-класи з народних ремесел, національної мови, виготовлення національних страв тощо; ярмарок національної кухні; відкрита сцена: презентації національних культур, школа народних танців; концертні номери; конкурс малюнків на асфальті для дітей «Хай завжди буде дружба!» та Гала-концерт фестивалю.
Умови участі у фестивалі: харчування, проживання, проїзд до місця проведення фестивалю й назад  – за рахунок організацій, що відряджають, або за власний кошт (наразі організатори шукають можливість забезпечення учасників фестивалю проживанням і харчуванням, остаточна інформація про це буде відома наприкінці серпня). Проживання в Миколаєві в хостелах за добу – від 150 грн. на людину (зі сніданком), у готелях за добу – від 350 грн. (стандартний двомісний номер зі всіма зручностями, зі сніданком), харчування – близько 100 — 150 грн. на день. Забезпечення транспортом, екскурсіями й уся фестивальна програма — за рахунок організаторів.Кількість учасників делегації – до 20 чоловік.
 
Заявки подаються до 1 вересня на електрону адресу sovetno@ukr.net або заповнюються на сайті фестивалю festival-druzba.com.ua (там же див. також заявку у форматі WORD: Фестиваль – Положення: Заявка).
Будемо раді бачити творчі колективи етнічних громад на нашому святі Дружби, Любові й Єднання!
         Додатки: Положення фестивалю з програмою його проведення, Заявки на участь у фестивалі можна попросити у організаторів.