День палестинської землі святкували в Харкові

2 квітня 2016 року в Харкові відбулась подія присвячена 40-річчю Дня захисту землі.

Організатором заходу виступила Палестинська діаспора в Україні за сприяння Харківської міської ради.

В цій події взяли участь: представники мера міста Рамалла Хамді Аль–Баргуті та Харківської міськради Юрій Саварінський, делегація від посольства Палестини в Україні, на чолі з послом Мохаммедом Аль-Асаадом, члени арабської Ради громадських організацій в Україні, духовне управління мусульман України в особі шейха Хусама Халавані, а також інші поважні гості з різних міст і країн.

Після виконання гімнів України і Палестини, посол Палестини в Україні Мохаммед Аль–Асаад привітав своїх співвітчизників та побажав любити свою батьківщину навіть перебуваючи далеко від неї, боротися за свою свободу, а також висловив слова подяки українському народу.

Юрій Саварінський, в свою чергу, подякував послу Палестини Мохаммеду Аль-Асааду за візит у Харків та за схвальні слова на адресу українців, а також зазначив, що найбільшу роль в організації цього заходу відіграв голова Харківського осередку Палестинської діаспори в Україні Нідаль Аль–Асталь. В знак подяки Нідалю Аль-Асталю вручили диплом від мера Палестинського міста Рамалла та подяку від Міжнародного конгресу по захисту прав і свобод громадян «Щит».