Д.У. Гончаров взяв участь у круглому столі на тему :” “25 років незалежності: роль та досягнення національних спільнот України”.

22 серпня о 14.00 в приміщенні Укрінформу Президент «Інтернаціонального Союзу» Даніл Усманович Гончаров взяв участь у засіданні “Круглого столу” на тему: “25 років незалежності: роль та досягнення національних спільнот України”.

Також в роботі круглого столу взяли участь представник профільного органу державної влади,народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Валерій Пацкан та Ровшан Тагієв – глава Асамблеї Національностей України, Ашот Аванесян – голова Ради національних товариств України, Петро Шарафетдинов – президент татарського культурного центру «Туган Тел», Аркадій Монастирський – Президент Єврейського Форуму України, 1-ий заступник голови Асамблеї Національностей, а також лідери національних громад України, громадські діячі, журналісти. Під час круглого столу було підведено підсумки діяльності національно-культурних товариств протягом періоду незалежності та акцентовано на внеску національних меншин в розбудову демократичної і суверенної України.

Президент МГО «Інтернаціональний Союз» Даніл Гончаров виступаючи під час круглого столу, відзначив наступне: «Друзі, вітаю вас з Днем Незалежності, сподіваюся, що наступного року ми будемо більш незалежними, більш демократичними і більш самостійними, а закони, які будуть прийматися позитивно відображатимуться на всіх українцях» – підкреслив він.

Організатором даного заходу виступила Рада Національних Спільнот та Асамблея Національностей України