Члени та партнери Інтернаціонального Союзу відвідали ТАНЦХАЗ. Майстер-клас угорських народних танців у Києві

Як найкраще провести вечір? Правильно, у компанії членів Інтернаціонального Союзу на вечорі Танцхаз.Танцювальний майстер клас угорських народних танців пройшов весело і пізнавально.

У Національному центрі народної культури Музеї Івана Гончара у столиці
за ініціативи Посольства Угорщини в Україні і закарпатського фольклорного колективу «Шодро»  члени Інтернаціонального Союзу мали чудову можливість під запальні мелодії навчитися танцювати угорський чардаш і не тільки! В програмі також прозвучали гуцульські, румунські, ромські та інші мотиви, адже Закарпаття – унікальний, багатобарвний край, який гармонійно поєднує в собі традиції багатьох культур і цей вечір подарував представникам Африканської Ради, уральських народів, грецької, палестинської, болгарської, казахської, туркменської, угорської спільноти багато нових вмінь!

Показові виступи провів спеціально запрошений до столиці гість – Сильвестр Шикентанц. Хореограф прибув до України з місією розвитку угорського танцювального мистецтва на Закарпатті, де громада угорців України є найбільшою. За автентичний музичний супровід вечора відповідав фольклорний колектив Берегівщини Закарпатської області гурт «Щодро», а саме Голговці Мартин (скрипка), Галас Бертолон (гармоніка), Товт Шандор (контрабас), Фекет Крістіан (цимбали), Салонтай Ріхард (альт, спів) та Вараді Еніка (художній керівник колективу).

Відкрив вечір співробітник посольства Угорщини в Україні, радник з питань культури і освіти Посольства Угорщини в Україні пан Тамаш Віціані, подякувавши усім присутнім за зацікавленість та бажання вивчення угорських культурних надбань. Дипломат наголосив на важливості проведенні подібних ініціатив з метою укріплення двосторонній відносин у царині культури.