Анонс.30 серпня-1 вересня 2019 у місті Приморськ пройде Всеукраїнський фестиваль національних спільнот «Ми українські – We are Ukrainian»

Всеукраїнський фестиваль мистецтв національних культур «Ми – українські» проводиться з метою відродження, розвитку та духовного єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, які проживають на території України, зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння в державі, відродження і збереження національних традицій і свят. Збереження зразків етнічної, фольклорної спадщини, як важливого елементу туристичного бізнесу, залучення широкої громадської і творчої інтелігенції до діяльності іноетнічних аматорських колективів, підвищення виконавської майстерності і підтримка їх творчої діяльності.
Фестиваль є постійнодіючим, включає в себе вибіркові огляди мистецтв національних культур і заключні заходи, які проводяться в м. Приморську Запорізької області.

Дата проведення: 30.08-01.09.2019

Заявки подають до 20 серпня 2019 року

Організатори фестивалю
Організатори Всеукраїнського фестивалю мистецтв національних культур «Ми-українські»: Приморська міська рада, відділ культури Приморської міської ради, Приморська районна державна адміністрація, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва», Асоціація національних меншин Запорізької обл.

За посиланням ви можете знайти заяву та положення про фестиваль для участі http://www.mrprim.zp.ua/?p=4532