Анонс: Творча зустріч з письменником Наілем Ісмайловим

Дорогі друзі, запрошуємо Вас на творчу зустріч письменника Наіля Ісмайлова, автора романів “Мелодія Осені” і “По небу вниз”.

Наíль Ісмáйлов (повне ім’я: Наіль Ельман Ісмайлов; 3 липня 1989, м. Дніпро, Україна) — український письменник.До 13 років жив та навчався у м. Дніпро, після чого переїхав з батьками до Азербайджану, де закінчив школу та економічний факультет Державного економічного університету (м. Баку) за спеціальністю «Оцінювання». Повернувшись в Україну, довгий час працював за фахом у банківській сфері.Майстер спорту з кікбоксингу, володар чорного поясу (перший дан) з таеквондо.

Деякий час викладав таеквондо дітям у школі № 33 м. Дніпро. Закінчив музичну школу по класу вокалу.Вільно володіє п’ятьма мовами: українською, російською, англійською, азербайджанською та турецькою.Наразі автор живе у м. Дніпро та працює у сфері інформаційних технологій.

Творчий шлях розпочав у 12 років з поезії, активно відвідував літературні студії. Згодом сконцентрувався на прозі та визначив для себе основний жанр — роман. Перевагу надає класичному романтизмові із притаманними йому стильовими особливостями та типом героїв.

Першим творчим доробком Наіля Ісмайлова став роман «Мелодія осені», який вийшов друком у Дніпрі у 2017 році. Роман схвально сприйняли читачі, автор неодноразово ставав гостем телепередач та редакцій газет в Україні та за кордоном.]

Другий роман Наіля Ісмайлова — «По небу вниз» (2018) вийшов у Літературній агенції «Друге дихання» за підтримки Національної спілки письменників України (НСПУ). Презентували роман 13 листопада 2018 року в Українському фонді культури за участі відомих українських прозаїків та літературних критиків (Володимир ДаниленкоОлександр Бакуменко, Сергій Соловйов), які назвали нову книгу автора перспективною та нетиповою, охарактеризувавши її як «містично-любовний роман».

Основні теми творчості Наіля Ісмайлова — кохання, сімейні цінності, віра у справжні почуття.

Під час зустрічі Наіль розповість про свою творчість, роботою над новими книгами. Ви зможете поспілкуватися з автором в неформальній обстановці, а також придбати книги з автографом.Гостей заходу чекає сюрприз від народного ансамблю “Кавказ”!

Захід пройде за підтримки партнера “Інтернаціонального Союзу” громадської організації “Світ молоді”.

Чекаємо Вас 9 лютого за адресою:

Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого

Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1

(М. Поштова Площа, за готелем Fairmont)

Початок о 14:00.

З усіх питань телефонуйте 067 216 56 24 (Діана)