АФРИКАНСЬКА РАДА В УКРАЇНІ ЗІБРАЛА ГОСТЕЙ ТА ДРУЗІВ З НАГОДИ ДНЯ АФРИКИ

25 травня 2018 року голова правління МГО «Інтернаціональний союз» Дарія Карякіна та члени нашої організації з Африканської ради, казахської, татарської, азербайджанської, палестинської, єгипетської, вірменської громад відвідали захід, що пройшов у актовій залі НАУ.

Нагодою для проведення івенту стало відзначення в Києві Дня Африки, щорічного свята, яке відзначається 25 травня. Воно приурочене до дня заснування Організації Африканської Єдності (ОАЄ), яке відбулося 25 травня 1963 року в Аддис-Абеба у Ефіопії. 2002 року ОАЄ була перейменована на Африканський Союз і цей день став символом єдності Африки. Нині АС — міжурядова організація, що складається з 54 африканських країн. Є спадкоємицею обєднаних Африканської Економічної Спільноти (AEC) і Організації Африканської Єдності (OAU).

21 травня у столиці напередодні також в рамках відзначення 55-ї річниці ОАЄ, в Національному авіаційному університеті відбулося висадження Алеї Дружби та товариський футбольний чемпіонат за участю представників африканського континенту (Республіки Гвінея, Демократичної Республіки Конго, Арабської Республіки Єгипту, Республіки Камерун, Республіки Гани, Габонської Республіки, Федеративної Республіки Нігерія, Республіки Судан, Королівства Марокко, Туніської Республіки ).

А в день святкування гості змогли ознайомитися з виставкою африканського традиційного одягу, предметів культури та побуту країн Африки. Крім того в програмі була урочиста частина та цікава й насичена концертна програма.

Захід розпочався з урочистого засідання, де керівник ГО «Африканська рада в Україні» Діалло Ісса Садіо розповів про свято, діяльність їх організації в Україні, її лідерів та основні завдання та подякував всім присутнім за те, що знайшли час розділити радісний момент разом з Радою, а також вручив призи-кубки переможцям спортивних змагань за участю іноземних студентів.

З привітальними промовами виступили професорський склад Національного Авіаційного Університету, Посол ЮАР в Україні, дипломати посольств Нігерії та Марокко, керівник «Інтерсоюзу» Карякіна Дарія.

Далі розпочався святковий концерт художньої самодіяльності представників Африканського Континенту, друзів Африки та виступ відомої української співачки – Гайтани.

Після концерту всіх запрошували фотографуватися в національних африканських костюмах. Атмосфера на святі була по справжньому святкова і колоритна.