Голова правління та члени «Інтернаціонального Союзу» виступили на першому Київському форумі толерантності.

Хочемо поділитися з вами інформацією про подію в якій взяли участь члени та партнери нашої організації пан Діалло Ісса, пані Ніна Паскал, пан Гурбан Аббасов, пані Надія Єфимищ, а також голова правління МГО «Інтернаціональний Союз» Д.Карякіна.

9-10 листопада у столиці пройшов Перший Київський Форум толерантності (міжетнічна та міжконфесійна платформи). Захід відбувся за ініціативи та підтримки Департаменту культури КМДА та мав на меті об’єднати та консолідувати всі етнічні громади і конфесії Києва. Модератором заходу виступив пан Андрій Юраш.

«Представники різних національних громад та релігійних общин займають активну соціальну позицію в суспільному житті столиці. Вони розбудовують економіку та культуру міста, вкладають свою працю, уміння й творчий доробок для того, щоб Київ став спільним затишним домом для киян, незалежно від їх національної та релігійної приналежності. Саме їхні спільні зусилля можуть забезпечити потужний потенціал для успішного розвитку нашої столиці, а започаткування такого заходу та напрацювання його учасників дозволять більш зважено підійти до реалізації тих завдань, які міська влада ставить перед собою, розробляючи нові перспективи розвитку міста», – наголосила директорка Департаменту культури Діана Попова у вітальному слові.

Захід відбувався у змішаному форматі — онлайн та офлайн.

Програма Першого Київського Форуму толерантності складалась із двох платформ: форуму студентів і молодих науковців, у рамках якого пройшов конкурс наукових доповідей; та форуму представників етнічних громад та конфесій. Тематика доповідей – «Толерантність і міжетнічні відносини», «Толерантність і міжконфесійні відносини

ОРГАНІЗАТОР: Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва.