Голова правління та члени «Інтернаціонального Союзу» взяли участь у панельній дискусії «Різноманіття в єдності»

15 грудня 2019 року у Пластовому Вишкільному Центрі у м. Буча за ініціативою громадської організації «Всеукраїнське Об’єднання» АСОЦІАЦІЯ ВОЇНІВ АТО «КИЇВСЬКА РУСЬ» за підтримки управління культури, національностей та релігій, управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної молодіжної громадської ради відбулася панельна дискусія «Різноманіття в єдності в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture»

Даний захід був спрямований на поглиблення співпраці та обмін досвідом між активною молоддю, молодіжними громадськими організаціями, національно-культурними товариствами, громадськими організаціями з захисту прав національних меншин, органами влади, які реалізовують державну політику у сфері міжнаціональних відносин.

Серед запрошених спікерів та експертів на панельній дискусії були присутні: Дарія Карякіна – голова правління МГО «Інтернаціональний союз», генеральний директор проекту OUTLOOK, що працює у сфері культурної дипломатії, член наглядової ради «НСТУ», Ісса Діало-президент ГО «Африканська рада в Україні», Нателла Андрющенко-виконавчий директор єврейської громади «Міцва» м. Біла Церква та Бабич Людмила – начальник відділу культури і туризму Баришівської селищної ради.

Експерти ознайомили учасників з діяльністю установ, які вони представляють, поділились досвідом реалізації міжкультурних проектів, акцентували увагу на специфіці роботи з представниками різних культурних традицій та закликали до плідної співпраці.

Після виступів спікерів відбувся воркшоп з розробки концепції фестивалю з презентаціями майбутнього заходу, який координували модератори панельної дискусії начальник відділу у справах релігій та національностей управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Марія Бардин та спеціаліст управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Максим Луценко.

Фото та текст з фб сторінки Управління культури, національностей та релігій КОДА