25 січня відбулася чергова зустріч учасниць Жіночого клубу «Інтернаціонального Союзу».

В суботу 25 січня відбулася чергова зустріч учасниць Жіночого клубу «Інтернаціонального Союзу».

Цього разу зустріч була освітнього спрямування. За чаюванням відбулася розмова на теми правил етикету, знань основ міжкультурної комунікації та створення персонального бренду. Лектором стала голова правління організації Д.Карякіна. В рамках засідання серед іншого розглянуто теми як правильно формувати, читати та приймати запрошення, базові правила оформлення свого зовнішнього вигляду і підбору образу для світських виходів, особливості заходів з високим ступенем формальності, засади ділового етикету, основи елегантності.Жіночій клуб при «Інтернаціональному Союзу» засновано в березні 2016 року.

Основною ціллю Жіночого Клубу є — створити комфортний центр міжкультурного спілкування, допомагати кожній жінці з представниць нацменшин та інтернаціональних сімей навчатися новим здібностям, дізнаватися більше про українську культуру, розвиватися та проявляти свої таланти, сприяти в розкритті свого потенціалу, реалізації своїх ідей та соціальної адаптації в українському суспільстві.

За цей існування клубу жінки мали змогу прослухати лекції з психології сімейних стосунків, по наданню першої невідкладної допомоги, відвідати театри, музеї, екскурсії про видатних українських меценатів, послухати екскурси про українські традиції та культуру, взяти участь у творчіх майстер-класах з українських традиційних ремесел, взяти участь у соціальних ініціативах, присвячених питанням толерантності, навчитися танцювати танці тих спільнот, які проживають в Україні та інше.

УСІ ФОТО З ЗАХОДУ У НАШІЙ ГАЛЕРЕЇ