23 квітня відбулось урочисте відкриття Жіночого клубу від Міжнародної громадської організації «Інтернаціональний Союз».

23 квітня відбулось урочисте відкриття Жіночого клубу від Міжнародної громадської організації «Інтернаціональний Союз».

Основна мета Клубу – створити ефективний та комфортний центр міжкультурного спілкування, допомогти кожній жінці з етнонаціональної або інтернаціональної сімї розкрити свій внутрішній потенціал, реалізувати свої давні ідеї або проекти, створити своє оточення.

Серед жінок, що долучилися до нової ініціативи були представниці діаспор: Сирії – Фатен Шахда та Найла Муса, Бангладеш – Сармін Лінта та Леся Алам, Болгарії – Наталія Перевознікова, представниці від діаспори Киргизстану Мамбетова Ж. та Арстанбекова В., Татарської громади – Козлова Р.М, Африканської Ради – Галина Узу та Теодоріна Каміс-Ваврик, київської культурної громади «Русское собрание» – Шаповалова Антоніна.

Перше слово взяла Дарія Карякіна – голова правління МГО «Інтернаціональний союз» та ініціаторка втілення в життя Жіночого клубу, який мала на меті започаткувати попередній керівник організації Лариса Абрамович. Дарія розповіла про головну ідею Жіночого клубу – єднання таких різних і водночас таких однакових жінок різних національностей, відзначила, що Клуб відтепер буде працювати на постійній основі: засідання проводитимуться 1 раз на місяць, і кожен раз у новому форматі. Також Дарія передала вітання від Президента МГО «Інтернаціональний Союз» Данила Гончарова та представила оновлений логотип організації.

Після цього, Олена Ламанова, психолог, професійний бизнес-тренер, засновниця Освітнього центру «Trillium®» провела мастер-клас з сімейного менеджменту. Вона розповіла про сім’ю, як головний проект життя, про три закони сімейного благополуччя та функціональні ролі жінки в сім’ї. Представниці різних національних меншин дізналися багато нового про себе та про те, як зробити свою сім’ю щасливою. В ході майстер-классу присутні пройшли цікавий та дуже корисний тест, який допоміг їм визначити свої особисті якості та більше зрозуміти свої сильні сторони у сімейному та буденному житті.

Чаювання, що відбулось після майстер-классу дало змогу жінкам ближче познайомитися одна з одною в неформальній обстановці.

Ще одним сюрпризом стало запрошення Раїси Павленко, Майстрині та члену «Національної спілки майстрів України», яка провела для жінок майстер-клас по соломоплетінню. На згадку з собою присутні забрали не тільки гарний настрій, натхнення та нові знайомства, а ще й подарунок зроблений своїми руками.