Спеціально до Дня Києва МГО «Інтернаціональний союз» запрошує учасниць Жіночого Клубу дізнатися більше про місто в якому ми живемо.

Запрошуємо вас на пішохідну екскурсію «В гостях у Терещенків»

Будинок Олександра Терещенко, в якому зараз знаходиться Національна медична бібліотека, знову відкритий для відвідування і включений в програму екскурсії! Також ми пройдемося по залах національного музею Т. Г. Шевченко і Київської картинної галереї, щоб побачити, як жили меценати Терещенко.

Династію Терещенко можна віднести до 100 найзнаменитіших людей України. Дізнатися про цікаві, захоплюючі історії життя цих людей, відвідати три особняка, що раніше належали родині Терещенків, це означає - прекрасно провести свій вихідний день!

Хіба не заманливо побачити парадний вестибюль і мальовниче панно Вільгельма Котарбінського в національному музеї Т.Г. Шевченко? А подивитися прекрасно збереглися інтер'єри залів в Картинній галереї? Будинок Олександра Терещенко - один з найкрасивіших особняків Києва, зі збереженими ліпними стелями, меблями, частково - інтер'єрами. Потрапити сюди непросто - але з нами можливо все! Згадаймо про власника особняка, дізнаємося про його цікавому заповіті.

Наостанок поговоримо і про один з найзнаменитіших в Україні музеї ім.Б. і В. Ханенків, який ви зможете самостійно відвідати і зануритися в світ східного і західного мистецтва.

Нагадуємо Жіночий клуб МГО "Інтернаціональний союз" об'єднує жінок різного етнічного походження, які проживають в Україні. Заходи клубу покликані стати майданчиком комфортного міжкультурного спілкування для жінок з етнонаціональних та інтернаціональних сімей. Вони виконують роль механізму соціальної адаптації для цих жінок в українському суспільстві.

Дата і час: 19 травня, зустріч о13:45, початок о 14:00

Місце: бульвар Шевченко 12 ( перетин вулиці Терещенсковської і бульвара Шевченко)

Кількість місць обмежена.

Просимо підтвердити свою участь зворотнім листом!

З детальнішою інформацією звертайтеся: 073 004 8191

Приходьте і долучайтесь до прекрасного!