У зв‘язку з поширенням недостовірної інформації у ряді українських ЗМІ щодо МГО «Інтернаціональний Союз» її керівництво в особі голови правління Карякіної Дарії Сергіївни вирішило зробити наступну заяву.

Хочу зауважити, що поширення недостовірної інформації, фейків, провокативних публікацій у засобах масової інформації та постів у соціальних мережах може негативно вплинути на міжетнічну злагоду в Україні. Прошу не створювати і не поширювати наклепи щодо діяльності МГО «Інтернаціональний союз», яка має чітку проукраїнську позицію, працює для гармонізації міжетнічних відносин в Україні та інтеграції представників різних народів в українське суспільство.

При цьому також повідомляю, що згаданий у ЗМІ Магомет Амін Саітов ніколи не був моїм заступником у цій організації.

Вважаю за доцільне просити громадських активістів, державних діячів, представників ЗМІ та правоохоронних органів не переносити ситуацію, яка сталася за участі представників чеченської діаспори, у площину міжетнічних відносин та не порушувати спокій у цій царині.

Будь-які скоєні правопорушення мають вирішуватися в рамках чинного законодавства. Відповідальність за них несуть лише учасники ситуації і вона не має поширюватися на представників усього народу та інших етносів, що проживають в Україні.

Голова правління Карякіна Д.С.