ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ ВІД МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ"

9 грудня 2017 року відбулась чергова приємна та тепла зустріч Жіночого Клубу.  Основною ціллю Жіночого Клубу створювати комфортний центр міжкультурного спілкування, допомагати кожній жінці з етнонаціональної або інтернаціональної сім'ї в розкритті свого потенціалу, реалізації своїх ідей та соціальної адаптації в Українському суспільстві.

Цього разу МГО «Інтернаціональний союз» став співорганізатором заходу «Diplomatic greetings» де дружина Посла Пакистану Пані Сіма Аттар презентувала для всіх присутніх старовинну техніку декорування одягу, серветок, аксесуарів, меблів і провела майстер-клас по цій майстерності.

Із вітальними словами до учасників та гостей звернулася Голова правління МГО «Інтернаціональний союз» Дарія Карякіна  та наголосила на важливості проведення таких заходів, які розкривають творчий потенціал жінок, знайомлять їх із звичаями та традиціями різних народів. Зустріч пройшла в теплій і невимушеній атмосфері, учасниці майстер-класу, а це представниці громад болгарської, африканської, казахської, вірменської, сирійської, туркменської, киргизької, татарської, азербайджанської, палестинської діаспор та представниці САМУ, факультету навчання іноземних громадян КНУ ім. Шевченка, Департаменту з питань расизму, расової дискримінації та ксенофобії навчалися майстерності традиційного пакистанського ремесла.

Пані Сіма Аттар, будучи дипломованим фахівцем і маючи досвід проведення курсів для студентів по дизайну текстилю, поділилась секретами створення орнаментів на котоні. В рамках майстер-класу учасниці дізналися особливості техніки нанесення фарби на тканину «Kites» і «Macaronies» та історію походження цього виду мистецтва.

Гості мали змогу опанувати ази техніки розфарбовування тканини, а також пізнати секрети й тонкощі традиційного пакистанського ремесла.  За допомогою техніки розпис по тканині учасниці створювали унікальні речі: шалі, торбини і декорували подушки, по завершенню майстер-класу мали змогу забрати з собою вироби створені власноруч. Також кожна учасниця взяла участь у лотареї, яку організувала пані Сіма Аттар, розігравши сувеніри з Пакистану. А приємною несподіванкою стало День народження однієї з учасниць жіночого клубу Ліляни Тодорової, представниці Україно-болгарського культурного центру “Сердіка”. Гості із задоволенням вітали іменинницю зі святом, співали пісні. Пані Ліляна разом представницею азербайджанської спільноти пані Реною пригощали солодкими десертами. На завершення майстер-класу учасниці отримали унікальну можливість поринути в атмосферу Пакистану і залишити собі на пам’ять яскраві знімки у фотозоні з атрибутикою східної країни. В кінці заходу кожна із учасниць висловили подяку організаторам за креативну атмосфера та захоплюючий майстер-клас, що залишив теплу згадку та позитивний настрій вихідного дня.

Подяка всім хто був з нами!

Більше фото за посиланням(частина 1)  http://interunion.org.ua/ua/foto-zustrichi-jinochogo-klubu-0912-chastina-1

 (частина 2)  http://interunion.org.ua/ua/foto-zustrichi-jinochogo-klubu-0912-chastina-2

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі в Жіночому Клубі!