16 травня в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася І Міжвузівська конференція для іноземних студентів під назвою"Системи освіти в країнах світу".

У ній взяли участь студенти-іноземці КНУ, слухачі Підготовчого відділення нашого університету на чолі із завідувачем Галиною Усатенко. Організатором й ідейним натхненником конференції стала Олена Задорожна, заступник завідувача з навчальної роботи іноземних громадян і член Інтернаціонального Союзу. Гостями та учасниками конференції були й представники інших вузів Києва – Київський Національний Університет Технологій та Дизайну, а також представники інших університетів України. Із вітальним словом виступив проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров.

У роботі конференції взяла участь директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова , проректор з наукової та міжнародної роботи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Світлана Сівіцька, доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марина Медведєва, заступник директора з іноземних мов Київської гімназії східних мов №1 Наталія Джигора, голова Союзу азербайджанської молоді в Україні Ільгама Аллахвердиєва, кандидат економічних наук, доцент, начальник відділу міжнародних зв’язків Київського національного університету технологій та дизайну Валентина Шульга.

Провідні фахівці з різних закладів освіти розповіли про можливості здобуття освіти в Україні, про особливості навчального процесу, про розмаїття мов, спеціальностей, освітніх програм в українських ВНЗ. Студенти ж і слухачі ознайомлювали учасників та гостей із системами освіти своїх країн, відомими університетами та сучасними тенденціями розвитку вищої освіти.